Betson Yeni Poker Loyality Programı

Betson Yeni Poker Loyality Programı, pokerseverler için harika bir fırsat. Ne kadar çok poker oynarsanız, o kadar fazla puan kazanmanızı içeriyor. Ödül puanlarınızı kazandıkça ilerleyen dönemde nakite dönüştürebilirsiniz. Bu sayede daha fazla para kazanmanız mümkündür. Siz de bu harika programla daha fazla kazanmak için hemen platforma üye olun!

Program kapsamında ödülleriniz, aldığınız puana göre hesaplanır. Sıralamanızı korumak için her ay belirlenen tabloda yer almanız gerekiyor. Bir ay boyunca loyality puanına ulaşamazsanız programda bir alt seviyeye düşersiniz. Eğer tablodaki konumunuz iyi olursa, yüksek miktarda para kazanabilirsiniz. 1 euro ile turnuvaya giriş ücreti ödedikten sonra her rake için 10 loyality puan almanız mümkündür.

Kazandığınız puanları nakde çevirmek, oldukça kolay bir işlemdir. Poker kısmından “Hesabım” sekmesine girmeniz gerekiyor. Çevirdiğiniz her ödüle özel olarak 1 Euro nakit almanız mümkündür. Bu kazanmış olduğunuz ödül puanları 180 gün boyunca geçerliliğini korumaktadır. Gerçek para ile poker oynayarak daha fazla kazanmak için Betson Yeni Poker Loyality Programı mükemmel bir seçenek olarak karşınızda!

Betson Yeni Poker Loyality Programı Şartları

Güvenilir bahis siteleri arasında bulunan Betson, her zaman sizin güvenliğinizi sağlayan bir sitedir. Bu platform, poker loyality programı için de çeşitli kurallar belirlemiştir. Uygun davrandığınız müddetçe herhangi programda herhangi bir sıkıntı yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz. Betson Yeni Poker Loyality Programı için belirlenen kurallar aşağıdaki gibidir:

  • Gerçek para ile yatırım yaptıktan sonra programa katılabilirsiniz.
  • Loyality sıralaması, aylık olarak kazanılan puanlara göre hesaplanmaktadır.
  • Yeterli puan kazanırsanız, sıralamanız yükselir.
  • Kazandığınız puanları Hesabım sekmesinden “Loyality” bölümüne geçerek öğrenebilirsiniz.
  • Her 100 puan için 1 euro ödül alama hakkınız bulunmaktadır.

Yukarıdaki kurallara göre programa katılmanız mümkündür. Betson, her programını ayrıntılı şekilde denetleyen bir sitedir. Bu nedenle herhangi bir sıkıntı olması durumunda müdahale eder. Örneğin; kurallara uymayan üyelerinin hesabını kapatır ve sitesine erişimi engeller. Tamamen hakkınız olanı almak için titiz bir şekilde çalışmaktadır. Siz de hemen üye olarak bu güvenilir sitede daha fazla kazanmaya başlayın!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*